2014 m. spalio 26 d., sekmadienis

Rumšiškės „Aplink Lietuvą“

Praėjusį sekmadienį aštuonių panevėžiečių būrys nepabūgo žvarboko oro ir savo jėgas išbandė Rumšiškėse vykusiame bėgime. Čia vyko Lietuvos bėgimo taurės paskutinis XI etapas.

Svarbiausia – ne kas kokią vietą užėmė ir per kiek sekundžių pagerino ar liko šalia savo rekordo, o gerai praleistas laikas bei gera kompanija. Reikia tikėtis, kad tai tik puikių tradicijų pradžia.

Na, o po bėgimo bendroje taurės įskaitoje savo amžiaus kategorijose prizinėmis vietomis džiaugėsi Dainius Gorskis ir Romas Jurėnas, čempionu (+70 m.) tapo Romas Jasinskas.

Aukštą 4 vietą 21 km distancijoje bendroje įskaitoje užėmė Dainius Gorskis – 1 val. 18 min. 58 sek. Jis 17 sekundžių atsiliko nuo trečią vietą užėmusio Petro Pranckūno. 22-as liko Romas Jurėnas – 1 val. 29 min. 36.

30-oji vieta – Linas Jocius (1 val. 31 min. 3 sek.), 36-oji vieta atiteko Irmantui Grubinskui – 1 val. 33 min. 8 sek.

Romas Jasinskas – 1 val. 52 min. 22 sek. (1 vieta amžiaus grupėje virš 70 metų).

Linas Dauknys – 2 val. 6 min. 15 sek.

10 km – Venediktas Pavlovas – 48 min. 52 sek. (12 vieta bendroje įskaitoje). Patricija Mingėlaitė – 56 min. 15 sek. (3 vieta moterų įsk.).